Park Linowy Xtreme w Wieliczce cieszy się dużą popularnością. To świetne miejsce do aktywnego wypoczynku i spędzania czasu z dziećmi. Podpowiadamy, co ciekawego można robić w tym miejscu!

Jakie atrakcje są dostępne w Xtreme Park?

Xtreme Park posiada różnorodne trasy w parku linowym, które umożliwiają przeżycie emocjonujących chwil wśród natury. Możesz testować swoje umiejętności na różnych poziomach trudności i cieszyć się wspaniałymi widokami. Dreszczyku emocji doświadczysz także podczas zjazdów na linach. Xtreme Park oferuje wiele różnych tras, na których możesz śmigać z poczuciem przygody, jednocześnie wychodząc ze swojej strefy komfortu.

W Parku Linowym w Wieliczce przetestujesz swoje zdolności wspinaczkowe na specjalnie przygotowanej ściance. To świetna okazja do poprawienia swojej siły i zręczności. Podobne możliwości oferuje ścianka do bulderingu. Dla fanów grupowej zabawy przygotowano paintball i wielofunkcyjne boiska, gdzie można rozgrywać zespołowe mecze. A jeśli masz ochotę na prawdziwe wyzwanie, spróbuj skoków na bungee. Xtreme Park zapewnia specjalną platformę, z której możesz skoczyć i poczuć ekscytację swobodnego lotu w bezpiecznych warunkach.