Takiego wydarzenia jeszcze nie było w Wieliczce. Czwartego grudnia w mieście pojawi się wyjątkowa atrakcja, a mianowicie zagroda świętego Mikołaja! Na specjalnie zainscenizowanym Rynku Górnym pojawią się atrakcje dla dzieci przygotowane przez Wielickie Centrum Kultury. Wydarzenie uświetnią dwa oswojone renifery.

Mikołaj przybędzie do Wieliczki już 4 grudnia!

Wielickie Centrum Kultury zorganizowało wyjątkowe wydarzenie dla dzieci. Na Rynku Górnym Wieliczki 4 grudnia pojawi się Mikołaj, a także jego dwa renifery. Rodzice mogą wcześniej zapisać swoje dzieci, by te mogły otrzymać prezenty mikołajkowe z rąk samego Mikołaja. Jeszcze jest czas, by dokonać zapisu. Celem omówienia szczegółów należy skontaktować się z Wielickim Centrum Kultury. Można zadzwonić pod specjalny numer telefonu: 12/278-32-00 wew. 102. Wręczanie prezentów przez Mikołaja potrwa mniej więcej do godziny 13:00. Nie będzie to jednak koniec atrakcji. Wydarzenie potrwa do godziny 18:00. Dzieci wraz z rodzicami będą mogły zwiedzać zagrodę świętego Mikołaja, robić pamiątkowe zdjęcia w fotobudce i spotkać się z oswojonymi reniferami.

Spotkanie z Mikołajem i reniferami

Mikołaj będzie obecny na Rynku Górnym do końca wydarzenia. Dzieci będą mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z Mikołajem, a także otrzymać od niego drobne, słodkie upominki przygotowane przez organizatorów wydarzenia. Żaden Mikołaj nie obędzie się bez swoich pomocników — elfów. Je także będzie można spotkać na wydarzeniu. Bez wątpienia największą atrakcją dnia będą jednak renifery. Oswojone zwierzęta, niezwykłe i piękne, oczarują dzieci i dorosłych. To jedna z niewielu okazji, by ujrzeć te wspaniałe renifery na żywo. Czwarty grudnia wypada w niedzielę, warto zarezerwować sobie wolny czas dla rodziny!