Ochotnicza Straż Pożarna z Wieliczki w miniony weekend świętowała 150-lecie. Piękna, okrągła rocznica stała się świetną okazją do zabawy dla wszystkich mieszkańców miasta. Na specjalnym koncercie wystąpili: Ewelina Lisowska i Czadoman, porywając publiczność, która tłumnie przyszła posłuchać skocznej muzyki!

150-lecie OSP w Wieliczce — sobotni piknik okazał się sukcesem!

Organizatorzy pikniku z okazji 150-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Wieliczce mogą być z siebie dumni, ponieważ impreza okazała się prawdziwym sukcesem. Mimo że piknik odbył się w połowie niezbyt ciepłego września, przy tężni solankowej zgromadziły się prawdziwe tłumy. Szacuje się, że z atrakcji dostępnych przy tężni skorzystały tysiące osób. Podobnym zainteresowaniem cieszył się także wieczorny koncert, na którym wystąpili Czadoman i Ewelina Lisowska. Znane szerokiemu gronu piosenki szybko rozgrzały publiczność. Ludzie z wypiekami na twarzach kołysali się w rytm hitów sympatycznych twórców. Warto również podkreślić charakter dostępnych atrakcji nawiązujących do działalności straży pożarnej.

Jakie atrakcje przygotowano na 150-lecie OSP?

Piknik z okazji 150-lecia OSP był szczególnie interesującym wydarzeniem dla dzieci. Plac w kształcie remizy i dmuchańce do skakania nawiązujące wyglądem do straży pożarnej były oblegane cały dzień. Co najlepsze, atrakcje udostępniono dzieciom zupełnie bezpłatnie. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również trampoliny, a w nabraniu sił pomagały popcorn i wata cukrowa. Z kolei dorośli mogli liczyć na całe mnóstwo fascynujących pokazów: strażackich, policyjnych, wojskowych i artystycznych. Oprócz gwiazd polskiej muzyki na scenie zaprezentowały się również: wspaniała Orkiestra Dęta Kopalni Soli Wieliczka oraz Teatr Ognia Nam-Tara.