Żadne miasto nie obejdzie się bez dobrego fryzjera. Strzyżenie, modelowanie, koloryzacja — do tego potrzeba eksperta! W Wieliczce fryzjerów nie brakuje, ale tylko wybrane salony fryzjerskie cieszą się wyjątkową renomą. Zajrzeliśmy w Google i wybraliśmy najchętniej odwiedzane salony fryzjerskie w Wieliczce. Sprawdźcie, gdzie warto się wybrać!

Kataluna — Fryzjer Wieliczka

Najpopularniejszym salonem fryzjerskim w Wieliczce jest studio Kataluna, obecne w mieście już ponad 10 lat. Małe studio fryzjerskie z czasem zamieniło się w renomowany salon, chętnie odwiedzany przez najbardziej wymagających klientów Wieliczki. To miejsce z dobrą atmosferą, przestronne i estetycznie urządzone. W Katalunie pracują prawdziwe profesjonalistki, które potrafią doradzić i wykonać boskie fryzury, cięcia i koloryzacje. Salon jest przyjazny także dzieciom.

Adres: Rynek Górny 4, 32-020 Wieliczka

Salon Fryzjerski Vena

Popularny fryzjer damsko-męski, przyjmujący także dzieci. Mówiąc krótko, każdy poczuje się tutaj dobrze. Salon fryzjerski Vena to bardzo dobre studio, w którym możemy liczyć na profesjonalną obsługę i sympatyczną atmosferę. Dużą zaletą tego salonu fryzjerskiego jest dobry kontakt z klientem — nietrudno o wolny termin, co znacznie zwiększa komfort, podobnie jak dobra lokalizacja.

Adres: Osiedle Szymanowskiego 3 B, 32-020 Wieliczka

Salon fryzjerski Wellezza

Klimatyczny salon fryzjerski, pięknie urządzony i komfortowy. Największą uwagę zwraca natomiast zgrany zespół fryzjerski. Klienci uwielbiają przychodzić do salonu Wellezza po profesjonalne cięcia i dawkę dobrego humoru. Fryzjerzy pracujący w studio Wellezza prezentują naprawdę wysoki poziom, a przy tym wyróżniają się sympatycznym podejściem do klienta. Każdy chce tu wracać! Na fachowe usługi fryzjerskie w tym salonie mogą liczyć zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Adres: Ochota 9 a, 32-020 Wieliczka